Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 29.08.2019 09:54
  • Son Güncelleme: 13.09.2019 15:48

: başvurusu nasıl yapılır? 2019-2020 ücretli öğretmenlik başvuru tarihi

başvuruları nasıl yapılır? ile gerçekleştirilen ücretli öğretmenlik başvuruları bugün itibarıyla başlıyor. Ücretli öğretmen olarak görev yapmak isteyenler için başvuru detaylarını haberimizde derledik. Peki, e devlet giriş ile ? İşte 2019-2020 ücretli öğretmenlik başvuru tarihi...

Ücretli öğretmenlik başvurusu nasıl yapılır?

Ücretli öğretmenlik başvuruları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 29 Ağustos itibarıyla e-Devlet üzerinden ücretli öğretmenlik başvurularının yapılacağı duyurulmuştu. Başvuruda bulunmak isteyen öğretmenler, başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağını araştırmaya başladı. Peki, e-Devlet giriş ile ücretli öğretmenlik başvurusu nasıl yapılır? İşte 2019-2020 ücretli öğretmenlik başvuru tarihi...

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ücretli öğretmenlik başvuruları e-Devlet üzerinden gerçekleştiriliyor. Başvuru sahipleri, e-Devlet'e giriş yaptıktan sonra 'Milli Eğitim Bakanlığı/Ücretli Öğretmenlik Başvurusu' başlığına tıkladıktan sonra gerekli adımları takip ederek başvuru işlemlerini gerçekleştirecekler.

tıklayarak, başvuru formunda yer alan bilgilerini teyit ederek ileri butonuna tıklayacak. Tercih aşamasında ise mezun olunan okul kapsamında birden fazla mezuniyet bilgisi tercih edilebilecek.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU YAPABİLMEK İÇİN TIKLAYIN

Başvuruların ne zaman biteceği konusunda henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.