Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 29.08.2019 08:58
  • Son Güncelleme: 29.08.2019 08:58

ve kursları başvuru şartları nedir? 85 TL’ye günlük İŞKUR personel alımı yapıyor!

personel alımları yaparken bununla beraber ve kursları ile işsiz vatandaşlara günlük 85 lira veriyor. Bu bağlamda İŞKUR bununla birlikte kendi bünyesinde başlattığı çeşitli programlar aracılığı ile de kişilerin edilmesine katkıda bulunmakla beraber yeni yayınladığı programda ise adaylar günlük 85 TL'ye kurs kapsamında ücret almakta ve daha sonrasında da ilgili alanda istihdam edilmektedir. İş başlangıcında eğitim ve meslek edindirme kursları kapsamında hem istihdam edilmekte bununla beraber eğitim görmektedir. İlgili İEP ve MEK kurslarına ilişkin ilanlara başvurular https://esube.Iskur.Gov.Tr/Kurs/KursOnAir.Aspx adresinden gerçekleşmekte olup kurs numarasını girerek ilgili ilana ulaşmak ve başvuru yapmak mümkündür.

İŞKUR günlük 85 TL’ye personel istihdam ediyor

İŞKUR günlük 85 tl karşılığında MEK kursları açıyor. Kursiyerlere kurs sonunda iş bulma garantisi sunuyor.Ayrıca kursiyerler kurs boyunca günlük ücret alıyor. İŞKUR kapsamında açılan programlar arasında yer alan MEK ve İEP bünyesinde kurs görmek isteyen adaylar ilk olarak açılan kurslarda farklı alanlar yönelik hem eğitim almakta hem de adaylar kurs sonunda istihdam edilmektedir. İlgili İEP ve MEK kurslarına ilişkin ilanlara başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Kurs/KursOnAir.aspx adresinden gerçekleşmekte olup kurs numarasını girerek ilgili ilana ulaşmak ve başvuru yapmak mümkündür.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.