Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 29.08.2019 08:52
  • Son Güncelleme: 13.09.2019 15:46

'e kadar alımı yapacak!

Türkiye İş Kurumu personel alımlarına tüm Türkiye'de tüm hızıyla devam ediyor. İŞKUR işi bilen ve bilmeyen yani vasıflı veya vasıfsız alacak. İŞKUR'da binlerce ilan çıkmış durumda. Başvurular başlamış olup her bir iş ilanının son başvuru tarihi farklı olmak üzere 2019 Eylül ayının 10'una kadar devam etmektedir. Başvurular ister il ilçe İŞKUR şube müdürlüklerinden veya aşağıda belirtilen link üzerinden online olarak yapabilirsiniz.

İŞKUR 10 Eylül'e kadar 30 bin daimi işçi alımı yapacak!

İŞKUR 10 Eylül'e kadar tam 55 farklı meslek gurubundan toplamda yaklaşık 30 bin daimi işçi ve nitelikli personel alımı yapacak. Alınacak işçiler yerleştirilen iş yerlerinde daimî olarak görevlendirilecektir. En fazla işçi alımı beden işçisi, temizlik, kasiyer, müşteri temsilcisi, şoför, tekstil işçisi, sanayi üretim elemanları gibi alanlarda olacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.