Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 29.08.2019 08:50
  • Son Güncelleme: 12.09.2019 17:05

İş arayanlara sevindiren haber! 67 bin memur, 70 bin işçi alınacak

Yıl sonuna kadar 10 bin polis ve yaklaşık 29 bin sağlık görevlisi edilecek. Bununla birlikte zabıt katibi, postacı, Bakanlığı ise orman mühendisi alımı için ilan vererek binlerce kişiye iş kapısı açtı. İşçi ve işvereni buluşturan , istihdam oluşturmada büyük öneme sahip.

İş arayanlara sevindiren haber! 67 bin memur, 70 bin işçi alınacak

İş arayanlara müjdeli haber geldi! On binlerce personel, memur ve işçi alınacak. Kamuda yeni kadrolar açıldı vatandaşın yüzü güldü. 2019 yılının farklı dönemlerinde parça parça alım yapmayı planlayan Sağlık Bakanlığı, toplamda 29 bin 600 kişiyi istihdam edecek. Tarım ve Orman Bakanlığı da personel ihtiyacı olan kurumlar arasında yer alıyor. 2019 yılı için toplamda 5 bin kişilik alım yapılacağını duyuran bakanlığın alımları, sene sonuna kadar sürecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.