Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 28.08.2019 09:00
  • Son Güncelleme: 10.09.2019 15:09

temizlik, büro ve beden işçisi alımı yapacak

28 Ağustos 2019 başlangıcı itibari ile üzerinden personel alımları hız kesmeden devam ediyor. Bu bağlamda bugün yayınlanan ilanlarda 2437 kayıt çıkıyor. İŞKUR üzerinden alım yapılacak kadrolar ise işçiden avukata, muhasebeciden büro işçisine kadar farklı 53 kadrolara alım yapılacaktır. Buna göre her kadro için adaylardan farklı başvuru şartlarını sağlaması istenmektedir.

İŞKUR temizlik, büro ve beden işçisi alımı yapacak

Buna göre adayların başvuru yapabileceği kadrolar şu şekildedir. İlgili kadrolara başvurular için adaylardan en az ilköğretim şartını sağlama, ilana göre değişmekle birlikte ilgili meslekte istenilen sertifikalara sahip olma, ilanın yayınlandığı yerde ikamet ediyor olma şartını sağlama, ilgili alanda en az tecrübe şartını sağlama, ilana göre değişmekle birlikte ilgili yaş aralığında yer alma gibi özel şartların yanında genel alım şartlarını sağlaması da istenmektedir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.