Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 26.08.2019 09:38
  • Son Güncelleme: 15.09.2019 17:01

15 gün içinde alımı yapacak!

15 gün içerisinde tam 55 farklı meslek gurubundan toplamda ve nitelikli personel alımı yapacak. Alınacak işçiler yerleştirilen iş yerlerinde daimî olarak görevlendirilecektir. En fazla işçi alımı beden işçisi, temizlik, kasiyer, müşteri temsilcisi, şoför, tekstil işçisi, sanayi üretim elemanları gibi alanlarda olacaktır.

İŞKUR 15 gün içinde 27 bin 633 daimi işçi alımı yapacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tüm Türkiye'de personel alımlarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu bağlamda vasıflı ve vasıfsız olmak üzere 27 bin 633 daimî işçi alımı yapılacak. İŞKUR bünyesinde 45 bin 667 farklı iş ilanı bulunmaktadır. Yayınlanan iş ilanlarına göre İŞKUR, en geç 15 gün içerisinde başvuru kayıtlarını yapanların başvurularını değerlendirerek ilgili iş yerine yönlendirecektir. Sizlerde hemen ilanlara bakabilir ve kriterinize uygun iş ilanına anında online olarak kayıt yaptırabilirsiniz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.