Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 24.08.2019 13:24
  • Son Güncelleme: 24.08.2019 14:35

yayınlandı mı? 2019 2. dönem ne zaman açıklanacak?

için heyecanlı bekleyiş başladı. 2019 2. dönem sınavına katılan bekçi adayları, sınavın ardından soru ve cevapları da görüntülemek için araştırmalarını sürdürüyor. Peki, ne zaman yayınlanacak? 2019 2. dönem ?

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Polis Akademisi tarafından gerçekleştirilen 2019 2. dönem bekçilik sınavının sonuçları için araştırmalar sürüyor. Yayınlanan takvimde yer alan bilgiye göre, sınav soruları ve cevapları ile sonuçların hangi tarihte açıklanacağı bildirildi. Peki, bekçilik sınav soruları ve cevapları ne zaman yayınlanacak? 2019 2. dönem bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte konu ile ilgili tüm detaylar...

BEKÇİLİK SINAV SORULARI VE CEVAPLARI NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Sınav soruları ve cevap anahtarları 26 Ağustos 2019 tarihinde http://odsgm.meb.gov.tr ve https://www.pa.edu.tr internet adreslerinden yayımlanacak.

SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Sınav sonuç bilgileri 05 Eylül 2019 tarihinden itibaren www.meb.gov.tr ya da http://odsgm.meb.gov.tr ve https://www.pa.edu.tr internet adreslerinden yayımlanacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.