Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 21.08.2019 09:03
  • Son Güncelleme: 30.08.2019 14:44

personel ve memur alımlarıyla flaş gelişme! Hangi kadrolara alım yapılacak?

personel alımı 2019 ne zaman? sorusu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü (PTT) Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) şartı olmadan gerekli durumlarda personel alımı yapıyor. Ptt bünyesinde çalışma hayali kuran kişiler arama motoru üzerinden sıklıkla araştırma yapıyor.

PTT personel alımı iş başvurusu hangi kadrolara yapılacak?

Binlerce bireyin gözü 2019/1 PTT kamu çalışanı alım tarihini ilan eden duyuruda. PTT personel alımında Türk vatandaşı olmak, erkeklerde en az orta okul mezunu, bayanlarda ise en az lise mezunu olmak gibi şartlar aranıyor. PTT personel alımı 2019 ne zaman, başvuruları başladı mı? Diye merak edenler için cevabı haberimizde yer ediniyor..

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.