Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 21.08.2019 09:07
  • Son Güncelleme: 21.08.2019 09:07

? iş bırakılacak?

kararı! bugün saat 15.00'da iş bırakma kararı aldığını duyuran Memur-Sen toplu sözleşme görevlerinde, hükümetin teklifini kabul etmedi. Kararın duyurulmasının ardından Memur-Sen iş bırakma kararına ilişkin detaylar merakla araştırılmaya başlandı. İşte Memur-Sen iş bırakma kararı! İş saat kaçta bırakılacak? Ayrıntılar haberimizde... Hükümetle memurlar arasında zam pazarlığından henüz sonuç çıkmadı. Memur-Sen saat 15.00'te iş bırakma eylemi yapacağını açıkladı. Memurlar, saat 17.00'de de Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı önünde cüzdan bırakma eylemi yapacaklar.

Memur-Sen iş bırakma kararı! Kimler için geçerli?

Toplu sözleşme görüşmelerinde, hükümetin teklifini kabul etmeyen Memur-Sen bir açıklama yaparak saat 15.00'da iş bırakma kararı aldığını duyurdu. Söz konusu haberin ardından Memur-Sen iş bırakma kararına ilişkin detaylar araştırılmaya başlandı. Memurlar, saat 17.00'de de Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı önünde cüzdan bırakma eylemi yapacaklar. Hükümet, 5. Dönem Toplu Sözleşmesi kapsamında memur ve memur emeklisine 2020'de yüzde 4+4, 2021'de yüzde 3+3 zamdan oluşan ikinci teklifi ise dün sunmuştu. Peki memur sen iş bırakma kararı saat kaçta iş bırakılacak? Memur sen kimler iş bırakacak? İşte memur sen iş bırakma kararı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.