Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 20.08.2019 17:45
  • Son Güncelleme: 20.08.2019 23:07

nelerdir? KKK, DKK, HKK ve JGK uzman çavuş, astsubay alımı yapacak mı?

Hayalindeki mesleği icra etmek isteyen pek çok kişi Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanan güncel personel temin ilanlarını yakından takip ediyor. Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde görev almak isteyen birçok kişi 'den gelecek açıklamayı bekliyor. Bu nedenle sözleşmeli er, uzman erbaş, astsubay ve subay alımları hakkındaki araştırmalar devam ediyor. Peki, 2019 yılı içerisinde KKK, DKK, HKK, yapılacak mı?

KKK, DKK ve HKK uzman çavuş, astsubay alımı yapacak mı?

Her yıl belirli tarihler aralığında Milli Savunma Bakanlığı tarafından çeşitli branşlarda alımlar yapılıyor. Bu nedenle Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanlar yakından takip ediliyor. Peki, bu yıl içerisinde Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na personel alımı yapılacak mı? İşte MSB güncel personel temin ilanlarına dair detaylar...

MSB GÜNCEL PERSONEL TEMİN İLANLARI

Son olarak Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na uzman erbaş alımı ile Jandarma subay öğrenci alımı ilanı başvuruları alındı. İki alımda da başvurular sona erdi. Şu anda komutanlıklar tarafından yayımlanan güncel bir ilan bulunmuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.