Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 12.08.2019 02:25
  • Son Güncelleme: 12.08.2019 02:25

ne zaman? Sözlü mülakat soruları ve fiziki yeterlilik sınavı nasıl olacak?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bekçi adaylarının merakla beklediği Bekçilik 2019 1. ve 2. dönem sınav sonuçları erişime açıldı. Sonuçların açıklanmasıyla birlikte gözler na çevrildi. Bu nedenle yapılacak sorusu merakla araştırılıyor. Peki, ve fiziki yeterlilik sınavı nasıl olacak? İşte merak edilen detaylar...

Bekçilik mülakatları ne zaman yapılacak?

Bekçilik yazılı sınavlarının açıklanmasıyla birlikte bekçilik mülakatları merakla beklenmeye başlandı. Aynı zamanda fiziksel yeterlilik ve sözlü mülakat sınav soruları hakkında bekçi adaylarının araştırmaları devam ediyor. Peki, bekçilik mülakatları ne zaman yapılacak? Bekçilik sözlü mülakat soruları ve fiziki yeterlilik sınavı nasıl olacak?

MÜLAKATLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Bekçilik mülakat tarihlerinin 10 gün içinde açıklanacağı tahmin ediliyor. Fiziki yeterlilik sınav tarihleri, yerleri, sınav parkuru ve puan cetveli ile adayları ilgilendiren hususlar, Polis Akademisi Başkanlığı tarafından hazırlanan talimatla belirlenerek Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet adresinden (www.pa.edu.tr) duyurulacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.