Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 19.07.2019 15:00
  • Son Güncelleme: 19.07.2019 15:00

neden açıklanmıyor? 2019 mülakatları ne zaman açıklanacak?

'na yapılacak 3 bin 243 personel alımı için sözlü sınavlar gerçekleştirilmiş, sınavın ardından adaylar heyecanlı bekleyişe geçmişti. Sınavın tamamlanmasının ardından iki ay geçmesine rağmen sonuçların açıklanmaması adaylarda merak uyandırdı. Peki, neden açıklanmıyor? 2019 Gençlik ve Spor Bakanlığı mülakatları ne zaman açıklanacak?

GSB mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

GSB mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İŞKUR aracılığıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı'na yapılacak 3 bin 243 personel alımı için sözlü sınav 6-17 Mayıs'ta gerçekleştirildi. Sınava katılan adaylar, heyecanla sonuçları beklerken bakanlıktan gelecek müjdeli habere kilitlendi. Sonuçların henüz açıklanmaması nedeniyle adaylar sonuçların neden açıklanmadığını merak ediyor. Peki, GSB mülakat sonuçları neden açıklanmıyor? 2019 Gençlik ve Spor Bakanlığı mülakatları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar...

GSB MÜLAKAT SONUÇLARI NEDEN AÇIKLANMIYOR?

2019 GSB mülakatları 6-17 Mayıs'ta tamamlanmıştı. Sınavın ardından yaklaşık iki ay geçti. Adaylar dört gözle bakanlıktan gelecek müjdeli haberi bekliyorlar. Ancak, sonuçların neden açıklanmadığı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Sonuçların bu ay içerisinde erişime açılması bekleniyor. Sonuç tarihi bakanlık tarafından duyurulacak. Resmi olarak tarih belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.