Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 19.07.2019 02:20
  • Son Güncelleme: 19.07.2019 02:21

yapacak! Başvuru şartları nelerdir?

tarafından Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü'nde istihdam edilmek üzere 56 personel alımı yapılacağı açıklandı. Açıklamanın ardından vatandaşlar hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Peki, nelerdir?

Kültür ve Turizm Bakanlığı sürekli işçi alımı yapacak!

Kültür ve Turizm Bakanlığı, İŞKUR aracılığıyla Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzere 56 işçi alımı yapılacağını duyurdu. Duyuruda şoför, aşçı, temizlik görevlisi, kaloriferci, güvenlik görevlisi ve yer gösterici alınacağı belirtildi. Alımlar İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Konya ve Diyarbakır illerinde yapılacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü işçi alımı başvuruları 22-26 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapılacak. Başvurular İŞKUR üzerinden alınacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.