Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 17.07.2019 17:20
  • Son Güncelleme: 17.07.2019 17:20

sınavı ne zaman? 2019 ÖSYM KPSS lisans sınav giriş belgesi çıktı nasıl alınır?

KPSS lisans Alan Bilgisi oturumu için geri sayım başladı. ÖSYM tarafından 03-15 Mayıs tarihleri arasında başvurusu alınan KPSS'nin Alan Bilgisi oturumlarına katılacak adaylar, sınava hazırlıklarını sürdürüyor. Peki, sınavı ne zaman? 2019 ÖSYM KPSS lisans sınav giriş belgesi çıktı nasıl alınır?

KPSS Alan Bilgisi sınavı ne zaman?

KPSS Alan Bilgisi sınavı ne zaman? ÖSYM tarafından gerçekleştirilecek KPSS Alan Bilgisi Sınavları 1. Oturumu (Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri) ve KPSS Alan Bilgisi Sınavları 2. Oturumu (Hukuk, İktisat, Maliye) KPSS Alan Bilgisi Sınavları 3. Oturumu (İşletme, Muhasebe, İstatistik) adaylarının heyecanlı bekleyişi devam ediyor. Sınava sayılı günler kala adaylar hazırlıklara başladı. Peki, KPSS Alan Bilgisi sınavı ne zaman? 2019 ÖSYM KPSS lisans sınav giriş belgesi çıktı nasıl alınır? İşte detaylar...

KPSS ALAN BİLGİSİ SINAVI NE ZAMAN?

ÖSYM'nin sınav takviminde yer alan bilgiye göre, KPSS Alan Bilgisi sınavı 20-21 Temmuz 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

20 Temmuz: KPSS Alan Bilgisi Sınavları 1. Oturumu (Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri) ve KPSS Alan Bilgisi Sınavları 2. Oturumu (Hukuk, İktisat, Maliye)

21 Temmuz: KPSS Alan Bilgisi Sınavları 3. Oturumu (İşletme, Muhasebe, İstatistik)

KPSS ALAN BİLGİSİ SINAV GİRİŞ BELGESİ ÇIKTI ALMAK İÇİN TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.