Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 17.07.2019 12:13
  • Son Güncelleme: 25.07.2019 12:33

yayınlandı! , Jandarma...

ayı kamuya memur personel alımları , CTE, , şartları nedir? 2019 yılının ikinci yarısına gelmemiz ile birlikte memur personel alımı ilanları yayımlanmaya başlandı.

16 Temmuz kamuya memur alım ilanları yayınlandı! PTT, Jandarma...

2019 yılını yarılamışken kamu kurumları personel almaya devam ediyor. Bu anlamda haberimizde bununla ilgili detaylara yer verdik. 2019 yılı yerel seçimlerin tamamlanması ile birlikte memur alımı ilanları gelmeye başlandı ve Bakanlıklar bu yönde duyurular yapmaya başladılar. Bazı kamu kurumları ise faaliyete geçti ve memur alımı ilanlarını yayımlamaya başladılar.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.