Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 12.07.2019 17:34
  • Son Güncelleme: 13.07.2019 09:51

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 bekçilik sınavı soruları ve cevapları ne zaman yayınlanır?

Bekçilik sınavı 13 Temmuz'da uygulanacak. Bekçilik sınavına katılacak binlerce aday, sınavın ardından sonuçları bekleyecek. Sonuçlarını bekleyecek adaylar bir yandan da soru ve cevapları görüntülemek isteyecekler. Tek oturumdan oluşan Bekçilik sınavının sonuç tarihi belli oldu. Peki, Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 ?

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlğı ile Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan 2019 1. dönem ve 2. dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Sınavı'na binlerce aday katılacak. 100 sorudan oluşan bekçilik sınavı sonuçlarının ne zaman açıklanacağı, soru ve cevapların ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Peki,Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 bekçilik sınavı soruları ve cevapları ne zaman yayınlanacak? İşte konu ile ilgili merak edilenler...

BEKÇİLİK SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2019 bekçilik yazılı sınav sonuçları 07 Ağustos 2019 tarihinden itibaren https://www.pa.edu.tr ve www.meb.gov.tr ya da http://odsgm.meb.gov.tr internet adreslerinden yayımlanacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.