Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 12.07.2019 16:40
  • Son Güncelleme: 12.07.2019 16:40

çıktı alma ekranı! 2019 bekçilik sınav yerleri nasıl öğrenilir?

Bekçilik yazılı sınavına saatler kaldı. Bekçi olabilme hayali ile sınava katılacak adaylar sınava nerede katılacaklarını öğrenmek istiyorlar. Öte yandan sınav giriş belgesinin adayların yanlarında bulunması gerekiyor. Peki, 2019 bekçilik sınav yerleri nasıl öğrenilir? İşte çıktı alma ekranı!...

Bekçilik sınav giriş yerleri nasıl öğrenilir?

Bekçilik sınav giriş belgesi, günün en çok aranılanları arasında yer alıyor. Polis Akademisi tarafından 13 Temmuz'da gerçekleştirilecek bekçilik sınavına saatler kala, adaylar sınav giriş belgelerini çıktı almaya başladılar. Sınava giriş yapabilmek için adayların yanında olması gereken bekçilik sınav giriş belgesi çıktı nasıl alınır? 2019 bekçilik yazılı sınav yerleri nasıl öğrenilir? İşte konu ile ilgili ayrıntılar...

BEKÇİLİK SINAV GİRİŞ BELGESİ ÇIKTI NASIL ALINIR?

2019 bekçilik yazılı sınavına saatler kaldı. Milli Eğitim Bakanlığı geçtiğimiz gün sınav giriş belgesini yayınlamıştı. 1. dönem ve 2. dönem olarak sınava katılacak adaylar, sınava giriş belgelerini MEB'in resmi internet adresi üzerinden çıktı alabilecekler. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kısa yoldan sınav giriş belgenize ulaşabilirsiniz.

BEKÇİLİK SINAV GİRİŞ YERLERİ İÇİN TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.