Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 12.07.2019 15:34
  • Son Güncelleme: 12.07.2019 16:55

12 bin 713 nedir? Adalet Bakanlığı ?

tarafından 12 bin 713 personel alımı yapılacağı açıklanmıştı. Adalet Bakanlığı personel alımlarının tarihleri çok merak ediliyor. Adalet Bakanlığı personel alımının başvuruları tarihleri arasında yapılacak. CTE'ye 6 bin 126'sı infaz koruma memuru olmak üzere toplamda 6 bin 743 personel alınacak. Ayrıca Adalet Bakanlığı İcra Dairesi Başkanlığı, adalet komisyonlarınca yapılacak uygulamalı ve ı sonucuna göre, bin 99 sözleşmeli icra katibi alımı gerçekleştirecek. Başvuruda bulunmak isteyen adayların, ilgili puan türlerinden 70 ve daha yukarısı puan almaları gerekiyor. Peki, ? İşte Adalet Bakanlığı ....

Adalet Bakanlığı personel alım başvuruları ne zaman? İşte Adalet Bakanlığı CTE 12 bin 713 personel alımı başvuru şartları! Adalet Bakanlığı tarafından yapılan duyuruda istihdam edilmek üzere personel alımı yapacağını açıklanmıştı. Yapılan duyurunun ardından kamuda görev almak isteyen vatandaşlar Adalet Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, Adalet Bakanlığı personel alımında hangi kadrolara alım yapılıyor? Adalet Bakanlığı personel alımı başvuru şartları nelerdir? İşte personel alım sürecine dair bazı bilgiler.. Türkiye Cumhuriyeti hükümetine bağlı olarak çalışan ve yargı işlerinden sorumlu olan bakanlığa Adalet Bakanlığı denir. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin yargı kolu diyebiliriz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.