Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 20.06.2019 10:31
  • Son Güncelleme: 20.06.2019 10:31

? 2019 EGM Polis Akademisi bekçi alımı yazılı sınav tarihi belli oldu mu?

Bekçilik yazılı sınav tarihi belli oldu mu? Bekçi olabilmek için başvuru yapan ve ardından ön sağlık kontrolünden geçen adaylar yazılı sınava katılacaklar. Sınava hazırlıklarını sürdüren bekçi adayları, sınav tarihini araştırıyor. Yazılı sınav için o tarih dikkat çekiyor. Peki, ? 2019 EGM Polis Akademisi bekçi alımı yazılı sınav tarihi belli oldu mu?

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman?

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman? Polis Akademisi tarafından gerçekleştirilen bekçi alımlarında heyecan devam ediyor. Son zamanların ilgi gören mesleği olan bekçilik için başvuru yapan adaylar, son olarak ön sağlık kontrolü aşamasından geçti. Bekçi adaylarının uzun süredir hazırlandıkları yazılı sınav için araştırmalar sürüyor. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman? 2019 EGM Polis Akademisi bekçi alımı yazılı sınav tarihi belli oldu mu? İşte 2019 bekçilik yazılı sınavı ile ilgili detaylar...

BEKÇİLİK YAZILI SINAVI NE ZAMAN?

Bekçilik yazılı sınav tarihi henüz belli olmadı. Ancak, bir önceki bekçi alımı yazılı sınavı, başvuruların tamamlanmasının ardından yaklaşık üç ay sonra uygulanmıştı. Buna göre, 2019 bekçi alımı yazılı sınavının haziran ayının son günleri ya da temmuz ayının ilk haftasında gerçekleştirilmesi tahmin ediliyor.

Konu ile ilgili resmi bir açıklama geldiğinde haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.