Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 20.06.2019 18:51
  • Son Güncelleme: 20.06.2019 19:50

2019 ne zaman açıklanacak? Polis tayin tarihleri belli oldu mu?

Her yıl Mayıs ve ya Haziran aylarında Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan nin hangi tarihte açıklanacağı binlerce polis tarafından merakla bekleniyor. "2019 yılı ?" sorusu bu nedenle araştırılıyor. Peki, EGM tarafından konuya ilişkin bir açıklama yapıldı mı? İşte detaylar...

Polis tayinleri ne zaman açıklanacak?

Polis tayinleri her yıl Mayıs-Haziran aylarında gerçekleştiriliyor. 2019 yılında binlerce polis şimdi gözlerini tayinlerin açıklanacağı tarihe çevirdi. Batı ile doğu illeri arasında tayin bekleyen EGM personelleri, sonuçların ne zaman açıklanacağını merakla bekliyor. 2019 yılı Polis tayinleri ne zaman açıklanacak? Polis tayin tarihleri belli oldu mu?

POLİS TAYİNLERİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Haziran ayının ortalarına geldiğimiz şu günler birçok polis tayinlerle ilgili açıklama bekliyor. Henüz tayinlerle ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat tayin işlemlerinin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.