Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 18.06.2019 10:06
  • Son Güncelleme: 26.06.2019 15:58

tarafından kamuya en az ilkokul mezunu kadrolu personel alımı yapılacak

personel alımları tüm hızıyla devam ediyor. İŞKUR güncel iş ilanlarını haberimizde derledik. Kamuya en az ilkokul mezunu kadrolu personel alımı için yeni gelişmeler yaşandı. (İŞKUR) kamu kurum ve kuruluşlarına en az ilkokul mezunu kadrolu ve geçici personel alımı yapılacağını belirtti. İŞKUR'a başvuru yapanların şartlara uygun olması gerekiyor.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) kamu kurum ve kuruluşlarına en az ilkokul mezunu kadrolu ve geçici personel alımı yapılacağı açıklandı. İŞKUR kamu iş ilanlarında ise başvuru yapacakların en az 18 yaşında olması talep ediliyor. Başvurular İŞKUR'a ait web adresi üzerinden yapılacaktır. Genel şartlar tüm ilanlar için aynı olup, kadro özel başvuru şartları ise kadro ve kurumlara göre farklılık göstermektedir. Peki kamu iş ilanları başvuru şartları nelerdir?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.