Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 13.06.2019 00:26
  • Son Güncelleme: 13.06.2019 00:29

ek sınavı ne zaman yapılacak? Ek sınava kimler katılabilecek?

Jandarma Genel Komutanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre sözleşmeli uzman erbaş alımları için ek sınav yapılacak. Açıklamayı duyan adaylar " ek sınavı ne zaman yapılacak?" sorusuna yanıt arıyor. Peki, na kimler katılabilecek? İşte detaylar...

Jandarma uzman erbaş ek sınavı ne zaman?

Jandarma Genel Komutanlığı'ndan (JGK) yapılan duyuruya göre, sözleşmeli uzman erbaş alımında ek sınav yapılacağı belirtildi. Ek sınava dair yapılan açıklamanın ardından adaylar şimdi merakla Jandarma uzman erbaş ek sınavı ne zaman yapılacak sorusuna yanıt bekliyor.

JANDARMA UZMAN ERBAŞ EK SINAVI NE ZAMAN YAPILACAK?

Jandarma Genel Komutanlığı (JGK) tarafından yayımlanan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Jandarma Genel Komutanlığının sözleşmeli uzman erbaş ihtiyacını karşılamak amacıyla 19 Mart-04 Nisan 2019 tarihleri arasında internet üzerinden ön başvurular alınmış ve Sınavlara çağrılan 40.000 adayın sınavları 06-31 Mayıs 2019 tarihleri arasında icra edilmiştir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.