Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 11.06.2019 02:24
  • Son Güncelleme: 11.06.2019 02:24

ne zaman? , başvuru şartları neler?

Adalet Bakanlığı bünyesinde yer alan Adliyelere, Bakanlık merkez teşkilatına, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'ne personel alımı yapılacak. Şimdi birçok kişi , infaz koruma memuru, alımları hakkında araştırma yapıyor. Peki, ne zaman? İşte alım sürecine dair detaylar...

Adalet Bakanlığı 11 bin personel alımı yapacak

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül yaptığı açıklamada Adalet Bakanlığı'na 11 bin 78 personel alımı yapılacağını belirtti. Gül, sosyal medya hesabından Adliyelere, Bakanlık merkez teşkilatına, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'ne alım yapılacağını duyurdu. Şimdi kamuda görev almak isteyen vatandaşlar Adalet Bakanlığı 11 bin personel alımı ne zaman yapılacak sorusuna yanıt arıyor.

ADALET BAKANLIĞI 11 BİN PERSONEL ALIMI NE ZAMAN?

Adalet Bakanlığı 11 bin personel alımı sürecine ilişkin henüz tarih açıklanmadı. Açıklandığında haberimizin içine ekleyeceğiz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.