Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 27.05.2019 12:22
  • Son Güncelleme: 27.05.2019 12:22

? 2019 yılı alımı ?

2019 yılı alımı ? MSB ? Kamu kurum ve kuruluşlarına memur alımı, askeri personel alımı, polis ve bekçi alımı ilanları geçtiğimiz haftalarda ardı ardına geldi. (MSB) Komutanlığı'na da 1640 sözleşmeli er alımı için başvuru işlemleri MSB personel temin sayfası üzerinden E-Devlet aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli er alımı için başvuru şartları Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Başkanlığı tarafından ilan edilmiş durumda. Başvurular 10 Haziran tarihine kadar devam edecek.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli er alımı için başvuru tarihleri ilan edildi. Ayrıca Deniz Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli er alımı başvuru şartları Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin adresi üzerinden duyuruldu. Deniz Kuvvetleri personel adayları 10 Hazirana kadar devam edecek olan süreçte müracaatlarını yapabilirler. Ön başvuru işlemleri https://personeltemin.msb.gov.tr internet adresi üzerinden alınacak. Başvurular kılavuzda yer alan bilgiye göre, başvuru formunun doldurulmasıyla yapılacak. İşte 2019 yılı sözleşmeli er uzman erbaş alımı başvuru şartları ve tarihleri? DKK MSB sözleşmeli er alımı başvuru nasıl yapılır tüm detaylar haberimizde

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.