Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 17.05.2019 10:29
  • Son Güncelleme: 17.05.2019 10:29

2019 memur, personel ve nedir?

üzerinde yayımlanan ilanlara göre 24 farklı bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere memur ı gerçekleştiriyorlar. Bu yönde Normal, Engelli, Eski Hükümlü veya TMY kapsamında alımları devam eden belediyeler devamlı olarak ilan yayımlamaya devam ediyorlar. Bu yönde bu belediyeler adaylardan bazı genel nitelikler arıyor. Adayların bu nitelikleri taşımaları durumunda başvuru yapabilecekler. Peki 2019 belediye memur, personel ve nedir? İşte ve tüm detaylar haberimizde

2019 İŞKUR kamu belediye memur, personel ve işçi alım başvuru şartları nedir? İşte İŞKUR güncel yeni ilanlar. Ülkemizde farklı illerde bulunan yüzlerce belediye bünyelerindeki personel eksikliğini karşılamak için memur personel alımı yapıyorlar. Bu yönde İlanlar yayımlandı ve 24 Belediye 125 kişi alıyor. İşte şartlar ve alım yapacak belediyeler. Haberimizin devamında sizlere alım yapacak belediyeler hakkında bilgiler verdik. Aşağıda Kamu Grubu belediye personel alımlarına ve Kurum Dışı Belediye personel alımlarına ulaşarak alım yapacak belediyelere ulaşabilirsiniz.

İŞKUR üzerinde haftalık olara yayımlanan kamu grubu belediye personel alım ilanlarına göre farklı belediyeler memur, İşçi veya personel alımı yapıyorlar. Bu bağlamda aşağıdaki ilanlara göre 6 farklı Belediye toplamda 12 personel alımı yapıyorlar.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.