Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 12.05.2019 12:07
  • Son Güncelleme: 12.05.2019 12:07

ne zaman? 2019 yapılacak? EGM neler?

Bekçilik yazılı sınavı için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde için yapılan başvuruların sonuçlarının açıklanması ev ön sağlık muayesi yerlerinin belli olmasıyla birlikte yazılı sınav tarihi araştırılmaya başlandı. EGM tarafından gerçekleştirilen bekçi alımı ne zaman? 2019 yapılacak?

Bekçi alımı ne zaman? Bekçi adayları gözlerini Emniyet Genel Müdürlüğü'nden gelecek açıklamaya çevirdi. Bekçi alımı için başvuruların sonuçları açıklanmıştı. Ardından ön sağlık kontrolü ve yazılı sınava başvuru merkezleri belli oldu. Bekçi olabilmek umuduyla başvuru yapan adaylar yazılı sınava hazırlıklarını sürdürüyor. Peki, bekçi alımı ne zaman? 2019 bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? İşte 2019 bekçi alımı ile ilgili ayrıntılar...

BEKÇİLİK YAZILI SINAVI NE ZAMAN?

Bekçilik sınavı için henüz tarih açıklanmadı. Geçtiğimiz dönemlerde yapılan bekçi alımlarında sınav, başvuruların tamamlanmasının ardından 3 ay sonra yapılmıştı. Buna göre, 2019 bekçi alımı yazılı sınavının 2019 Temmuz ayında yapılması düşünülüyor. EGM tarafından bekçilik yazılı sınav tarihinin açıklanmasının ardından sınav tarihini haberimizden öğrenebilirsiniz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.