Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 04.03.2019 11:24
  • Son Güncelleme: 04.03.2019 13:30

kura çekimi sonuçları açıklandı mı? 2019 İŞKUR işçi alımı listesi yayınlandı mı?

'nın İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirdiği işçi alımı başvurularının ardından 27 Şubat'ta kura çekimi yapıldı. Sürekli işçi pozisyonunda çalışmak isteyen vatandaşlar kura sonuçlarını heyecanla bekliyor. Konu ile ilgili bakanlıktan açıklama geldi. Peki, sonuçları açıklandı mı? 2019 GSB işçi alımı listesi yayınlandı mı?

Gençlik ve Spor Bakanlığı kura sonuçları açıklandı mı?

Gençlik ve Spor Bakanlığı'na 3 bin 243 işçi alımı yapılıyor. Başvuruların tamamlanmasının ardından kura çekimi işlemleri 27 Şubat'ta yapıldı. Kura sonuçlarının açıklanacağı tarihi bekleyen vatandaşlar, internet üzerinden aramalarını sürdürüyor. Peki, İŞKUR Gençlik ve Spor Bakanlığı kura çekimi sonuçları açıklandı mı? 2019 İŞKUR işçi alımı kura sonuçları listesi yayınlandı mı? Konu ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz..

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

3 bin 243 işçi alımı için kura çekimi 27 Şubat'ta yapıldı. Adaylar kura sonuçları heyecanla bekliyor. Ancak kura sonuçlarının ne zaman açıklanacağı konusunda bir bilgi bulunmazken, konu ile ilgili bakanlık açıklama yapdıl.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada;

"Bakanlığımızca istihdam edilecek sürekli işçi alımına dair noter kura sonuçları konusunda herhangi bir duyuru bulunmamaktadır. İlerleyen günlerde noter kura sonuçları kurumumuza iletildiği tarihte Bakanlığımız resmî internet sitesinde ilan edilecektir." denildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.