Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 10.01.2019 10:19
  • Son Güncelleme: 10.01.2019 10:28

açıklandı! 2018 İSG 2. dönem sınav sonuçları sorgulama

2018 2. dönem için bekleyiş sona erdi. 15 Aralık'ta gerçekleştirilen sınavın sonuçları 'nin resmi internet adresi üzerinden erişime açıldı. Peki, nasıl yapılır? İşte ayrıntılar...

İSG sınav sonuçları açıklandı!

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi () tarafından 15 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilen İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı (İSG) 2. dönem sınavına katılan adayların sonuçları bugün açıklandı. nereden, nasıl görüntülenir? İşte merak edilenler...

İSG SINAV SONUÇLARI (2018 2. DÖNEM)

İSG sınav sonuçları, ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden açıklandı. Adaylar T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile sisteme giriş yaparak sınav sonuçlarını görüntüleyebilecek.

2018 İSG SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.