Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 09.01.2019 13:45
  • Son Güncelleme: 09.01.2019 14:01

işçi alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Kura çekimi ne zaman?

tarafından yayınlanan ilan ile 6409 işçi alımı yapılacağı duyurulmuştu. aracılığı ile 31 Aralık 2018 - 4 Ocak 2019 tarihleri arasında başvurusu alınan işçi alımının sonuçları merakla bekleniyor. Peki, İŞKUR Sağlık Bakanlığı işçi alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Kura çekimi ne zaman yapılacak?

Sağlık Bakanlığı işçi alımı başvuru sonuçları açıklandı mı?

Sağlık Bakanlığı ve İŞKUR aracılığıyla gerçekleştirilen 6409 işçi alımı için adaylar heyecan içinde. Başvuru işlemlerini yapan adaylar kura çekiminin yapılacağı tarihi merak etmeye başladı. Başvurusu tamamlanan 6409 işçi alımı için kura çekimi ne zaman yapılacak? Sağlık Bakanlığı işçi alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte ayrıntılar...

SAĞLIK BAKANLIĞI BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Sağlık Bakanlığı taşra teşkilat hizmet birimlerine 6 bin 409 işçi alımı için başvurular 31 Aralık 2018 - 4 Ocak 2019 tarihleri arasında alındı. Adaylar sonuçların ne zaman açıklanacağını merak ederken, konu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Sağlık Bakanlığı işçi alımı başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarih belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

Sonuçlar, il sağlık müdürlüklerinin iternet adresinde yayınlanacak.

KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.