Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 03.01.2019 15:04
  • Son Güncelleme: 03.01.2019 15:08

1100 personel alımı yapacak! PTTPALL personel alımı başvuru tarihi belli oldu mu?

tarafından 2018 Kasım ayında yapılan açıklamada PTTPALL ve zırhlı araçlarda görevlendirilmek üzerene 1100 personel alımı yapılacağı bildirilmişti. Duyurunun yapılmasının ardından binlerce vatandaş başvuru takvimini beklemeye başladı. Peki, PTT personel almı ne zaman yapılacak? PTTPALL başvuru tarihi belli oldu mu?

PTT 1100 personel alımı tarihi belli oldu mu?

PTT personel alımı için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Posta ve Telgraf Teşilatı (PTT) Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, PTTPAL ve zırhlı araçlar için toplam bin 100 personel alımı yapılacağı duyurulmuştu. Güvenlik görevlisi ve operasyon görevlisi olmak üzere iki aşamadan gerçekleşecek alımlar için en az ortaokul mezunu olmak şartı arayan PTT'nin personel alımı takvimi belli oldu mu? Başvurular ne zaman başlayacak?

PTT PERSONEL ALIMI BAŞVURU NE ZAMAN?

PTT'nin yaptığı açıklamada başvuruların 15 Aralık'ta sona ereceği bildirilmişti. Ancak söz konusu personel alımına ilişkin başvuru süreci başlamadı. PTT'den başvuru işlemleri ile ilgili bir açıklama geldi. 1100 personel alımı başvurularının ertelendiğini duyuran PTT, başvuru işlemlerinin hangi tarihte başlayacağı konusunda bir açıklama yapmadı. Söz konusu ilanla ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Şu an alım ile ilgili yeni bir açıklama bulunmuyor.

İşte PTT'den yapılan o açıklama;

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.