Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 12.11.2018 14:27
  • Son Güncelleme: 12.11.2018 14:28

'da şartsız memur alımı müjdesi! İŞKUR ilanına nasıl başvurulur?

aracılığı ile bugüne kadar 10 yılda yaklaşık 7 milyon 500 bin işsiz iş buldu. Her gün yüzlerce yeni ilanın yayınlandığı İŞKUR'da şimdi de şartı aranmaksızın 650 kişilik memur alım ilanı yayınlandı. kapsamında edilmek üzere yayınlanan ilanlar sonrası vatandaşlar İŞKUR personel ilanı memur alımı nasıl yapılacak? İŞKUR memur alım ilanına nasıl başvurulur? İŞKUR KPSS şartsız memur alım ilanı başvuru şartları neler? İŞKUR memur alım ilanına nasıl başvurulur? İşte İŞKUR TYP ilanı ile ilgili detaylar...

İŞKUR'da KPSS şartsız memur alımı müjdesi

İŞKUR üzerinden yine KPSS şartı aranmaksızın TYP memur alım ilanları açıldı. Bugüne kadar milyonlarca kişi İŞKUR sayesinde iş bulurken, bu rakam 2018 yılının ilk 10 ayında 1 milyonu aştı. İş arayan vatandaşlar İŞKUR'da yayınlanan yeni ilanları yakından takip ediyor. İŞKUR'da 4 farklı şehirde olmak üzere KPSS şartı olmadan toplam 650 memur alımı yapılacak. Peki İŞKUR personel ilanı memur alımı nasıl yapılacak? İŞKUR memur alım ilanına nasıl başvurulur? İŞKUR KPSS şartsız memur alım ilanı başvuru şartları neler? İŞKUR memur alım ilanına nasıl başvurulur? İşte İŞKUR TYP ilanı ile ilgili detaylar...

kalan karakter 1000

hüseyin hüseyin

Biz kpss ye çalışalım atama için kadro bekliyelim adamlar kpss şartsız memur alımı yapsın.Lütfen ya yeter artık hakkımızı istiyoruz.Emeğimizin karşılığı bu mu yani devlet artık şu saçmalığa dur desin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 12.11.2018 19:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.