Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 16.09.2020 09:17
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 16.09.2020 09:17
ABONE OL

Evi gizlice görüntülenen , nereli? ?

Evindeyken ilginç bir taciz olayıyla karşı karşıya kalan Zeynep Mansur gündemin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Evi gizlice görüntülenen Zeynep Mansur'un taciz olayının nasıl gerçekleştiği merak edilip araştırılırken bir yandan da şarkıcının hayatına dair bilgiler sorgulananlar arasında yer aldı. İşte ? Sorusunun yanıtı… Şarkıcı Zeynep Mansur, geçtiğimiz günlerde Fulya'daki evinde ilginç bir taciz olayı yaşadı.Mansur, 15'inci kattaki evinde arkadaşlarıyla otururken komşusunun drone ile evinin içinden görüntü aldığını fark etti.

Evi gizlice görüntülenen Zeynep Mansur kaç yaşında, nereli?

Gündemde en çok araştırılanlar arasında Zeynep Mansur kimdir? Sorusu yer alıyor. Komşusu tarafından evi gizlice görüntülenen Zeynep Mansur şok yaşadı ve açıklamalarda bulundu. Peki şikayette bulundu mu, olay nasıl gelişti? Magazin gündemine bomba gibi düşen evi gizlice görüntülenen Zeynep Mansur kaç yaşında, nereli? Zeynep Mansur, 22 Nisan 1976 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. Mısırlı bir baba ve Arnavut Türk kökenli bir annenin dört çocuğunun üçüncüsüdür. İki abisi, bir kız kardeşi vardır.

DRONE İLE EVİ GÖRÜNTÜLENDİ!

Şarkıcı Zeynep Mansur, geçtiğimiz günlerde Fulya'daki evinde ilginç bir taciz olayı yaşadı.Mansur, 15'inci kattaki evinde arkadaşlarıyla otururken komşusunun drone ile evinin içinden görüntü aldığını fark etti. Komşusuna "Ne yapıyorsun sen?" diye seslenen şarkıcı, "Evine bakıyorum" yanıtını aldı. Büyük şok yaşayan ünlü şarkıcı, evini gözetleyen komşusu hakkında karakola gidip şikayetçi oldu. İfade için çağrılan şahıs, yalnızca evinde bıraktığı köpeğini izlediğini söyleyerek şarkıcıdan özür diledi. Mansur, "Oturduğum rezidansın yönetimi de rapor tuttu karakolda. Tutanağım baki. Şikâyetten vazgeçtim ama korkuyorum. Bu olay bende psikolojik baskı yarattı. Bir insan, evindeki köpeğe dışarıdan dron ile neden bakar? Bir daha aynı şey olursa avukatım savcılığa başvuracak" dedi.

ZEYNEP MANSUR KİMDİR?

Zeynep Mansur, 22 Nisan 1976 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. Mısırlı bir baba ve Arnavut Türk kökenli bir annenin dört çocuğunun üçüncüsüdür. İki abisi, bir kız kardeşi vardır.

17 yaşında ilk olarak Ankara'da, o yılların çok önemli bir gazinosu olan Altınnal Gazinosu'nda sahne aldı. 1998 yılında Ankara'dan İstanbul'a geldi. İstanbul'da çeşitli gazino ve barlarda sahne aldı. 2000 yılında sözlerini kendisinin yazdığı "Beyaz Sevdalar" isimli albümünü çıkardı. Ardından 2003 yılında "Yüzde Yüz Severim", 2007'de "Sen Nasıl İstersen", 2013 yılında "Yudum Yudum" ve 2016 yılında "Yine Bana Zor Geliyor" albümlerini çıkardı.

Şarkıcılığının yanı sıra yazdığı kitaplar ile çalışma hayatına devam etti. 2003 yılında düz yazılardan oluşan ilk kitabı -kaybettiği dedesine ithaf ettiği- "Sarı Saçlarımı Kestim"i çıkardı. Ardından, "Platonik Bir Aşk" ve onun devamı niteliğinde olan "Gidiyorum Bu Aşktan" isimli romanlarını yayınladıktan sonra, ilişkilere yönelik "Ben Erkek Olsaydım" isimli kitabı yayınlandı. 2014 yılında ise "Sonbahar" isimli bir roman yazdı.

Sosyal sorumluluk projelerine de her zaman destek veren Zeynep Mansur, Boğa burcudur.

Albümleri:

Beyaz Sevdalar (2000)
Yüzde Yüz Severim (2004)
Sen Nasıl İstersen (2006)
Yudum Yudum (2013)
Yine Bana Zor Geliyor (2016)

Video Klipleri:

Beyaz Sevdalar
Zor Gelir
Yüzde Yüz Severim
Katlanamam
Sen Nasıl İstersen
Yudum Yudum
Yine Bana Zor Geliyor

Kitapları:

Sarı Saçlarımı Kestirdim (2003)
Platonik Aşk (2004)
Gidiyorum Bu Aşktan (2005)
Ben Erkek Olsaydım (2009)

Zeynep Mansur'un rol aldığı diziler ve filmler:

2012 – Araf Zamanı (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
2010 – Gecekondu (Kendisi) (TvVProgramı)
2009 – Hicran Yarası (Filiz) (TV Dizisi)
1998 – Bizim Mahalle (TV Dizisi)
1992 – Aşık Oldum (TV Dizisi)