Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 27.02.2020 Gazete
ABONE OL

Türk model n model ile magazin dergisine kapak oldu

Avrupalı kadınların gözdesi olan Türk model , bir süre önce n model ile Amerika'da yayınlanan bir magazin dergisine kapak oldu. İkilinin samimi pozları ise İtalya'da aşk dedikodularına yol açtı.

İtalyan işi aşk

Avrupalı kadınların gözdesi olan Türk model Kaan Akıncı, bir süre önce n model Stella Manente ile Amerika'da yayınlanan bir magazin dergisine kapak oldu. İkilinin samimi pozları ise İtalya'da aşk dedikodularına yol açtı.

Yeni bir proje için Manente ile Milano'da tekrar buluşacağını söyleyen , "Ses getirecek bir projeye imza atacağız, hedefim Hollywood" dedi.

Kaan Akıncı ile ünlü top model 'nin pozları olay oldu. İtalyan basını ikilinin aşk yaşadığını duyurdu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.