Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 26.02.2020 Gazete
ABONE OL

Meryem Uzerli Film Festivali’ne damga vurdu

Meryem Uzerli, katıldığı Film Festivali’ne güzelliği ile damgasını vurdu. Güzelliğiyle dikkat çeken Uzerli, Bulgari'nin düzenlediği partide de markaya ait takılarıyla göz kamaştırdı.

Berlin yıldızı

Meryem Uzerli, bu yıl 70.'si düzenlenen Film Festivali'nde fırtına gibi esti. Güzelliğiyle dikkat çeken Uzerli, Bulgari'nin düzenlediği partide de markaya ait takılarıyla göz kamaştırdı.


Uzerli'nin taktığı Bulgari imzalı pırlanta kolye ile küpenin değerinin 100 bin euro olduğu söyleniyor.

Yabancı basının karşısına toplam değeri 100 bin euro olan pırlanta küpe ve kolyeyle çıkan güzel oyuncu, bu görüntüleriyle "Berlin'in yıldızı Meryem Uzerli" yorumları yaptırdı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.