Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 18.02.2020 Gazete
ABONE OL

Amerikalı milyarder ’in torunu hayatını kaybetti

Amerikalı milyarder ’in Türk damadından olan torunu hayatını kaybetti. Ünlü sanatçı, uzun süre madde bağımlılığıyla mücadele etmişti. Babası (sağda,) en büyük destekçisiydi.

Yaş 35 yolun sonu

Türk işadamı Nebil Zarif, yıllar önce Amerika'ya gitti. Burada şarap işine giren Zarif, kısa sürede büyük başarılar elde etti. Şaraplarını birçok ülkeye satan ve iş dünyasında hatırı sayılır bir konum elde eden , ABD'li milyarder Barbara Davis'in kızı Nancy Davis ile evlendi.

Mutlu çiftin bu evlilikten iki çocuğu dünyaya geldi. Ancak oyunculuk ve seslendirme yapan çocukları Jason Davis (35) geçtiğimiz pazar Los Angeles'taki evinde hayatını kaybetti. Genç adamın ölüm nedeni ise henüz öğrenilemedi. Annesi , acısını şöyle dile getirdi: "Her şeyden önce arkadaşlarını ve ailesini çok seviyordu. Altın gibi bir kalbi vardı. Herkese merhamet gösterirdi. Onu kaybettiğimiz için çok üzgünüz."


'in serveti 2.5 milyon dolar.


Davis, Disney'in Teneffüs Zili adlı çizgi filmde Mikey Blumberg karakterini seslendirmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.