Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 31.10.2010 Gazete
ABONE OL

Cumhuriyet coşkusu

için yurdun dört bir yanında ünlü isimler verdi

Cumhuriyet coşkusu
ROMEN DJ TÜRKLER'İ ÖVDÜ
İzmir'deki Gündoğdu Meydanı, Sıla hayranlarıyla dolup taştı. Gazi kostümlü iki İzmirli ile sahneye çıkan güzel şarkıcı, şarkılarını binlerce kişiyle seslendirdi. Kendisi de İzmirli olan Sıla, ilgiden gururluydu.

BODRUM'DAN YALIN GEÇTİ
Pop müziğin sevilen ismi Yalın, bayram coşkusunu Bodrum'da yaşadı. Genç şarkıcı, binlerce Bodrumlu ile şarkılarını söyledi.

TÜRKÜ'NÜN GECESİ
Usta müzisyen Edip Akbayram da Cumhuriyet Bayramı için Giresun'daydı. Kızı Türkü ile birlikte kentte muhteşem bir e imza atan Akbayram, "Bugün hem bayramın hem de kızımla sahneye çıkmanın gurununu yaşıyorum" dedi.

KUŞADASI SALLANDI
Leman Sam'ın Kuşadası'nda verdiği Cumhuriyet Bayramı konserinde yaklaşık 5 bin kişi hazır bulundu. Ünlü şarkıcı, bir araya sahneye davet ettiği kızı Şehnaz ile düet yaparak büyük alkış aldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.