Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 25.10.2010 Gazete
ABONE OL

'ın mega sevinci

Megastar, memleketi Rize'de hidroelektrik santrali yapılması gündeme gelen İkizdere Vadisi'nin sit alanı ilan edilmesiyle büyük sevinç yaşadı

Tarkan'ın mega sevinci
Şarkıları kadar doğa ve hayvanlar için gösterdiği duyarlılıkla da farkını konuşturan , Kültür ve Tabiat Varlıkları'nı Koruma Kurulu'nun Rize'deki İkizdere Vadisi'ni Doğal SİT alanı ilan etmesiyle havaları uçtu. Memleketi için sevinen Tarkan, internetten yetkililere teşekkür etti.

AKLI DİĞERLERİNDE KALDI
Megastar, sitesinde "İkizdere Vadisi'nin çok sayıda insanın emeği ile koruma alanı ilan edilmesi beni de çok mutlu etti. Dilerim ki bu bölge, koruma altına alınması gereken diğer yerler için de bir örnek teşkil eder" yazdı.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.