Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 23.10.2010 Gazete
ABONE OL

Azrail'i ikinci kez yendi

İki yıl önce 'da vurgun yiyerek ölümden dönen , yine aynı yerde denizde boğuluyordu!..

Azrail'i ikinci kez yendi
'da yaklaşık 2 yıl önce vurgun yiyerek belden aşağısı felç kalan , yine aynı yerde ölümden döndü. Club Flipper'ın sahibi Bayer, Yalıkavak Marina'daki bir iskeleden 130 kiloluk tekerlekli sandalyesiyle geçmek istedi. İşte o anda ne olduysa oldu ve iskele çöktü.

130 KİLO ÜZERİNE DÜŞTÜ
Kendisini bir anda suyun altında bulan sosyetik işadamı, üzerine düşen tekerlekli sandalyesi yüzünden suyun altında ecel terleri döktü. Ahmet Bayer, çevredeki teknelerin kaptanların imdadına koşmasıyla hayatta kaldı.

iMDADINA KAPTANLAR KOŞTU
Çevredeki teknelerin kaptanları, Bayer'i ve sandalyesini sudan çıkardı.

SU ALTINDA ECEL TERLERi
130 kiloluk tekerlekli sandalyesiyle iskeleden denize düşen sosyetik işadamı, birkaç dakika kaldığı suyun altında Azrail'e meydan okudu.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.