Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 18.10.2010 Gazete
ABONE OL

Günah çıkarttı

Evlenince dinini değiştirip 'Vatanım ' diyen ; çark etti: 'Türk olduğum için gururluyum'

Günah çıkarttı
'da yaptığı sürpriz nikahla Yorgo Seitaridis ile evlenen , evlendikten sonra Hıristiyan olduğunu açıklayarak tepki çekmişti. Ünlü modele yapılan eleştirilen, Tuğçe'nin "Artık vatanım Yunanistan" sözleriyle arttı. Yunan oyuncuyla evliliği yürümeyen Tuğçe Kazaz, önce Yunanistan'ı terk edip İtalya'ya yerleşti ardından da bu kez Budizm'e merak sardığını açıkladı.
Sürekli fikir değiştiren Tuğçe Kazaz, yine çark etti. Ancak ünlü modelin açıklamalarında bu kez geçmişte sarf ettiği sözler için pişmanlık vardı.

Sözlerine "Türk olmak benim yaşamımın en önemli parçalarındandır" diye başlayan Tuğçe Kazaz, ekledi: "Türk olmak, gurur duyulacak bir nimettir. Avrupa ve ABD'de modellik yaparken Türk olduğum için önüme birçok zorluk çıkarıyorlar ama ben T.C. kimliğimi taşımaktan ötürü onur duyuyorum.
Kişisel kazançlarımı kaybetme korkusuyla vatanımı asla inkar etmiyorum. Bu yüzden kaybettiğim işler olsa bile benim vatanım Türkiye'dir. Başka ülkelerde çalışmam onlara hayran olduğumu göstermez. Türkiye dışında hiçbir yerde yaşamak istemem."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.