Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 30.10.2009 Gazete
ABONE OL

Hırsız Angie!

Skandallar kraliçesi Angelina Jolie, şimdi de annesinin sevgilisini çalmakla suçlanıyor. Andrew Morton adlı yazar tarafından ünlü yıldızın izni olmaksızın hazırlanan biyografik kitapta; Angelina'nın 16 yaşındayken annesi Marcheline Bertrand'ın erkek arkadaşıyla birlikte olduğu iddia ediliyor. Bu ilişkiden haberdar olan anne Bertrand'ın büyük aşk yaşadığı sevgilisini terk ettiği de Morton'un bir diğer iddiası. Kitabın yayınlanmasıyla yeniden gündeme oturan Angelina Jolie, henüz kitaptaki iddialarla ilgili bir açıklama yapmadı.

ANGELİNA JOLİE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

ANGELİNA JOLİE'NİN SEKS SIRLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.