Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 30.10.2009 Gazete
ABONE OL

Gönülden Sadettin'e bağlıyım

Sadettin Saran'ı unutamadığını söyleyen Avşar Kızı, 'Eminim o da bana halen gönülden bağlıdır' dedi...

Şok bir itiraf
Yaklaşık 3 yıl birlikte olduğu Sadettin Saran'la ilişkisi geçtiğimiz aylarda sona eren Hülya Avşar, şok bir itirafta bulundu. Avşar Kızı, sunduğu TV programında Yeşim Salkım'ı konuk etti ve Salkım'ın "Sadettin'le neden ayrıldınız?" sorusunu şöyle yanıtladı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ

Ayrılık diyemiyor!
"Gönülden ben hâlâ Sadettin'e bağlıyım. Eminim o da öyledir. O yüzden ayrılık kelimesini bize yakıştıramıyorum." Bu sözlerin ardından Hülya Avşar'a Salkım'ın yanıtı "Belki bir gün bir araya geleceksiniz" oldu. Avşar Kızı, buna karşılık "Hiç bilmiyorum" diyerek TV ekranından eski sevgilisine göndermede bulundu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.