Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 22.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.10.2009 13:03
ABONE OL

Zayıf seks objeleri olarak gösteriliyoruz

Oscar ödüllü aktris Nicole Kidman, ABD sinema endüstrisinin kadınları zayıf seks objeleri olarak göstererek, muhtemelen kadına karşı şiddete katkıda bulunduğu söyledi.

'Paraya ihtiyacımız var. Zayıf seks objeleri olarak gösteriliyoruz'

Kidman, ABD Temsilciler Meclisinin bir alt komisyonunun, ABD dışındaki ülkelerde kadına karşı şiddetle mücadeleye insani, yerel örgütlere de bağış yaparak yardım edilmesini öngören bir yasa ile ilgili oturumuna katıldı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Bugün'ün haberine göre, oturumda bir temsilcinin, ABD sinema endüstrisi Holywood'un bu konuda "kötü bir rol oynayıp oynamadığını" sorusunu "muhtemelen" diye yanıtlayan Kidman, "ben bütün Hollywood'dan sorumlu tutulamam, sadece kendi kariyerimden sorumlu tutulabilirim" demeyi de ihmal etmedi.

BM Kadın Kalkınma Fonu'nun iyiniyet elçisi olarak oturumda görüşlerine başvurulan Kidman, "gerçek dünyada yasalar uygulanmıyor ve cezalandırılmamak kural durumunda" diye konuştu.

BM Kadın Fonu'nun daha fazla kaynağa ihtiyacı olduğunu belirten Avustralyalı yıldız, "paraya ihtiyacımız var" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.