Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 22.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.10.2009 11:10
ABONE OL

Sinan Çetin'den itiraf

Ailece görüşen Tamer Karadağlı ile Sinan Çetin, katıldıkları TV programında dostluklarını anlattı

TV8'de ekrana gelen Kamuran Tapul'un sunduğu 'Bir Yıldız Masalı' programına konuk olan Tamer Karadağlı'ya; yakın arkadaşı, yapımcı ve yönetmen Sinan Çetin de sürpriz yaptı. Stüdyoya gelen Çetin ile Karadağlı ailelerinin 40'lı yıllardan itibaren görüştüklerini anlattı.

SERSEFİL OLMUŞ BİR AİLEYİZ!

Karadağlı, Çetin ile dostluğunu şöyle ifade etti: "Bizim zaten bir yapımcı-sanatçı ilişkimiz yok. Belki de büyü orada. Biz birbirimize proje olarak bakmıyoruz. Dostluğumuz, arkadaşlığımız da çok ön planda. İş yapılır, önemli değil. Önemli olan, birbirimize inanmak..." Sinan Çetin ise, esprili bir ifadeyle geçmişte aile fertleri arasında yaşanan bir olayı şöyle anlattı: "Yalnız ben, Tamer'in beni sevdiği kadar onu sevmiyorum, haberi olsun! Bunun, beni sevmesi normal, çünkü bunun büyükbabası benim dayımı kumara oturtuyor. Bütün ne kadar arsa, para varsa yutuyor. Biz bundan dolayı sersefil olmuş bir aileyiz."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.