Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 21.10.2009 Gazete
ABONE OL

Altın kalpli sosyete

Sosyetikler, 'Koruyucu Ruh Sağlığı' projesi için düzenlenen gecede bir araya geldi... En büyük bağışı, 150 bin TL ile işadamı Rahmi Koç yaptı

Cemiyet, sanat ve iş dünyası Çırağan Palace Kempinski ve Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği'nin ortaklaşa yürüttüğü "Koruyucu Ruh Sağlığı" projesi için düzenlenen davetteydi.

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

600 davetli katıldı
0-6 yaş arasındaki çocuklara yeni kapılar açmak için organize edilen kampanya için gecede bağış toplandı. Baloya 600 davetli katılırken, biletler 500 TL'den satıldı. Altın, bronz ve gümüş olarak 3'e ayrılan bağışlarda ise en büyük yardım 150 bin TL ile Rahmi Koç'tan geldi. Basının içeriye alınmadığı gecede yaklaşık 1 milyon TL ile rekor bir bağış toplandı. Gecenin tüm geliri ise "Koruyucu Ruh Sağlığı" projesine aktarıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.