Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 20.10.2009 Gazete
ABONE OL

Çevir kazı yanmasın

Haberlerimiz üzerine canlı yayında bir açıklama yapan Kadırgalı, ‘düzmece’ buluşmada suçu olmadığını öne sürdü

Yine gerçekçi değildi
Takvim, Seda Sayan'ın "Yalnız Değilsiniz" programına çıkan ve oğlunu 8 yıldır görmediğini söyleyen Hafize Ana "karakterinin" gerçek değil, bir oyundan ibaret olduğunu ortaya çıkarmıştı. Bu olayı daha sonra doğrulayan Seda Sayan, dün de kendi programında bir açıklama yaptı. Ancak, sözleri yine gerçeği yansıtmadı.

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYIN

Hala aynı yapımcı

Düzmece kavuşmada kendisinin hiçbir suçu olmadığını söyleyen Kadırgalı, o tarihte görev alan kişilerin işine son verdiğini söyledi. Ancak sözde kavuşmanın yaşandığı tarihteki yapımcısı Nebahat Sekman ile çalışmaya devam eden Kadırgalı, ekibine güveninin sarsılmadığını söyledi. Kadırgalı, programında yaşanılanlardan kendisinin sorumlu olmadığını söyleyerek şaşırttı!

Eline yüzüne bulaştırdı
Reality şov programında bombası patlayan Seda Sayan, format değiştirdi. Kadırgalı, artık TV şovunda bekarlara yuva kuracak!

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.