Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 15.10.2009 Gazete
ABONE OL

5 dakikada boşandılar

Ercan Saatçi ile Gülümsün Saatçi, 5 dakika süren davada boşandı

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök'ün kızı Perihan Gülümsün Saatçi, önceki gün eşi Ercan Saatçi hakkında 'şiddetli geçimsizlik nedeniyle aile birliğinin temelinden sarsılması' nedeniyle boşanma davası açtı.

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYIN

Bin 700 lira...
Dilekçesinde anlaşarak boşanmak istediklerini belirten Perihan Gülümsün Saatçi ile Ercan Saatçi, Beykoz Aile Mahkemesi'ne dün saat 08.30'da giderek hakim karşısına çıktı. Hakim, biraraya gelmelerinin mümkün olmadığını belirten Saatçi çiftinin 5 dakikada boşanmalarına karar verdi. Çiftin 9 yaşındaki kızları Zeynep'in velayeti anneye verildi. Ercan Saatçi'nin kızına aylık bin 700 TL nafaka ödemesine de hükmedildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.