Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 13.10.2009 Gazete

Cumhurbaşkanı'na 'Öteki'yi imzaladı

Yazarımız Ece Vahapoğlu, bir protokolde karşılaştığı Cumhurbaşkanı Gül'e yeni kitabı 'Öteki'yi imzaladı...

Biri başı açık, diğeri türbanlı iki kızın yaşamından yola çıkarak modern ve muhafazakar kesimleri ele alan "Öteki"nin yazarı Ece Vahapoğlu, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül'e kitabını imzaladı. Cumhurbaşkanı Gül, Kayserili muhafazakar bir aileyi de anlatan kitap için "Çok güzel bir konu" dedi. Kitap, Abdullah Gül'den tam not aldı. Kayseri Sanayi Odası'nın ödül törenini sunan Ece Vahapoğlu, Cumhurbaşkanına ve eşine şöyle imzaladı:

Hürmetlerimle...
"Hoşgörülü Cumhurbaşkanımız, Sayın Abdullah Gül'e en derin hürmetlerimle..." "Her kitapta kendimizden bir şey buluruz; bir mesaj alırız. Çok okuyan bir hanımefendi olarak sizin değerli görüşünüz benim için çok önemli. Sayın Hanımefendi, Hayrünnisa Gül'e en derin sevgi ve hürmetlerimle..."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.