Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 08.10.2009 Gazete
ABONE OL

Karaktersiz polemiği

Cengiz Semercioğlu, haberin Habertürk'te yer bulmamasını Umur Talu'ya bağladı. Talu, Semercioğlu için 'Karaktersiz' dedi

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Muhabirimiz Halil Çilingir'in Defne Samyeli'nin eşi Eren Talu'yu çapkınlık yaparken yakalaması, gündeme bomba gibi düşmüştü. Haberimiz; birçok gazetede kaynak gösterilerek kullanıldı.

AKRABA TORPİLİ Mİ?

Ancak Cengiz Semercioğlu, geçtiğimiz haftalarda Can Dündar'ın çapkınlığını manşet yapan Habertürk'ün Eren Talu haberini yayınlamamasını aynı gazetede köşe yazarı olan Umur Talu'ya bağladı. Semercioğlu, "Can Dündar'ı basan Habertürk, Defne Samyeli'yle evli olan Eren Talu'nun kaçamağını neden görmedi? Bütün gazeteler haber yaparken, Habertürk yazarı Umur Talu'nun akrabası olduğu için Eren Talu'nun kaçamağını görmezden gelmiş olmasın sakın?" diye yazdı. Yazıya Umur Talu'nun yanıtı gecikmedi: "İddialar karakterimin bir parçasında dahi varsa karaktersizim, yok değil bunlar bana isnat ediliyorsa, iddia sahiplerinin karaktersiz olduğunu gösterir."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.