Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 06.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 06.10.2009 09:58
ABONE OL

Madonna bugün çok daha güzel

Henüz 20 yaşındayken Madonna'nın çıplak fotoğraflarını çeken Martin Schreiber'in 'Madonna Nudes' sergisi artık İstanbul'da. Schreiber, "O şimdi çok daha güzel" diyor

Ünlü fotoğrafçı Martin Schreiber, 20 yaşındayken fotoğrafını çektiği bir kızın daha sonraları 'popun kraliçesi' olarak tanınacağını herhalde hiç tahmin etmiyordu...

BU SÖZLERİ KANITLAYAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Madonna, bu siyahbeyaz fotoğrafları 1979 yılında, henüz 20 yaşındayken, o dönem aldığı dans derslerinin parasını ödeyebilmek için sadece 30 dolar karşılığında çektirmiş. Ardından da tüm kullanım haklarını fotoğrafçıya devretmiş... İşte bu fotoğraflar, yarından itibaren İstanbul'da da sergilenecek. Sergi için İstanbul'a gelen ünlü fotoğrafçı; Madonna'yı ve çekimin hikayesini Marie Claire dergisine anlattı... Benim dersimde modellik yapardı Madonna Ciccone. Ajansa, 'Bana gerçekten çok güzel bir kadın yollayın' dedim ve o geldi. Birkaç hafta evimde de kaldı ama ilişkimiz kısa sürdü. İşini seviyor muydu bilmiyorum. Çok zor bir iştir modellik. Madonna'nın da 15 kişinin birden kendisine bakmasını sevdiğinden çok emin değilim.

Playboy'a sattım!

1985'te Interwiev dergisinin kapağında gördüm onu ve 'Vay canına tanıyorum ben bu kızı' dedim. Sonra Time'ın kapağına çıktı. Artık adı sadece Madonna'ydı. Ben de Penthouse'u ve Playboy'u aradım. Dört kare verdim onlara... Tabii vücudu çok değişti. Çok spor yaptı, kaslandı, çocuk doğurdu... Ama bence Madonna, şu an çok daha güzel. Kadınların yaş aldıkça güzelleştiklerine inanıyorum. Bugün Madonna'yı yeniden ve tam olarak aynı şekilde çekmek, sonra da eski karelerle yeni kareleri yan yana koymak isterdim!

Tam 20 gün Beyoğlu'nda

Aralarında Prag, Amsterdam ve Londra'nın da bulunduğu pek çok şehri dolaştıktan sonra İstanbul'a gelen 'Madonna Nudes' sergisi, 7-27 Ekim tarihleri arasında, Beyoğlu'ndaki Cassa Dell'Arte Sanat Galerisi'nde gezilebilir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.