Bugünkü
Takvim
  • Kültür-Sanat
  • 21.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 21.10.2017 21:06
ABONE OL

Sinemanın yıldızları A Haber’de buluştu

Turkuvaz Medya'nın ana medya sponsoru olduğu 'nde Açılış Töreni gerçekleşti.

Sinemanın yıldızları A Haber’de buluştu

Expo 2016 Antalya Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen 'nin açılış töreninde sanatçıların yanı sıra, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve eşi Ebru Türel kırmızı halıdan geçerek salona girdi. Açılış öncesinde Türk sanatçıların yanı sıra, Akademi Ödülü, SAG ve BAFTA ödülü sahibi, "Altın Küre", "Tony" ve "Emy" ödülleri adayı Amerikalı ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Christopher Walken, Amerikalı aktris Juliette Lewis, Fadik Sevin Atasoy, Necati Şaşmaz, Şoray Uzun, Birol Güven, Osman Sınav, Suzan Avcı, Necla Nazır, Tuğçe Tayfur, Ferit Aktuğ, Özlem Balcı, Şerif Gören, Şebnem Dilligil, İsmail Güneş, Atılgan Gümüş, Burçin Abdullah, Meriç Başaran, Aydın Sarman, Murat Han, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak, Nilay Deniz, Elçin Karabulut, Duygu Çetinkaya, Ertuğrul Şakar, Ali Bilgehan Birincioğlu, Hasan Küçük, İpek Erdem, Juliette Lewis, festivalin jüri başkanı Filistinli yönetmen Elia Suleiman da kırmızı halın geçiş yaptı. Kırmızı halıda kadın sanatçılar birbirinden renkli ve şık kıyafetleriyle gazetecilere poz verdi. Gazetecilerin mikrofon uzattığı Necla Nazır, Fadik Sevin Atasoy ve Başkan Menderes Türel festivalle ilgili düşüncelerini aktardı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.